SICK ELITE DRIFT TEAM CHRISTMAS

Go down

SICK ELITE DRIFT TEAM CHRISTMAS

Postitamine by Oliver on Kolm Dets 08, 2010 6:36 pm

Tervist foorumlased.

Nagu kõik peavad jõule ja jõulude eesmärgiks on head teha, siis paluksime ka sõbralikel inimestel teha rahaline toetus, vahetpole kui palju, meie Racing Teamile. Luban teile, et raha ei lähe jõulude pidamiseks, vaid läheb auto arenduse, kes viibib jõuludel üksi külmas garaažis. Kes vähegi toetab meie teami, selle nimi jääb teami autabelise.Toetus paluks üle anda Erkile, või mulle. hetkel on käsil palju arendustööd ja auto täiustamist ning 2011 hooaeg tuleb eriti võimas. Kui arvasime et see hooaeg on tipp, siis järgmine hooaeg tuleb palju parem. Hetkel arenduses mootor, mis 2011 hooaeg on täiesti valmis ja probleeme ei esine, järgmisena suuname pilgu põhja alla ja tegeleme veermikuga ning ka kerega ja pilgud on suunatud ka korraliku värvi ja paintjobi peale.

Soovime teile häid jõule ja mõnusat uut aastat,
Sick Elite Drift Team

Viimati muutis seda Oliver (Nelj Dets 09, 2010 8:20 am). Kokku muudetud 1 kord
Oliver

Postituste arv : 132

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: SICK ELITE DRIFT TEAM CHRISTMAS

Postitamine by Oliver on Nelj Dets 09, 2010 8:20 am

Laekunud on minu kätte juba 432.-(27.69eur) tänan väga. Raha läheb Running geari ehk tuleb auto teelpidavust ja juhitavust parandada. "Jõulukink" läheb arvatavasti Bilstein B6 Sport edition tagumiste amortide soetamiseks. esimesed vast KYB seeriast ja need on odavad, vast jõuab ise ka osta = nuudleid kuu aega.
toetaja Oliver Saluorg, team engineer loogiline ju no tegelikult ei sa meid kui toetajaid võtta kuna mina ja Erki nagunii soetame need ja ülejäänud kulud jäävad meie õlgadele.
1. toetaja Heiki Saal, suured tänud
2. toetaja Joonas Hirv, suured tänud
3. toetaja Roman Zuzjonok, suured tänud
4. toetaja Arno Saar (Saar productions), suured tänud
5. toetaja Priit Põder, suured tänid

Viimati muutis seda Oliver (Nelj Dets 16, 2010 7:02 pm). Kokku muudetud 9 korda
Oliver

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Erki on Nelj Dets 09, 2010 7:44 pm

Tervist, alguses kui Olts mulle rääkis, et võiks jõulude puhul autole kingituse teha, siis ma ei uskunud, et keegi miskit viitsib liigutada, kuid nüüd on selgunud,et ma eksisin. Väga tore on näha inimesi kellele see projekt korda läheb. Üks amort on juba praeguse seisuga olemas Wink Tänud kõigile toetajaile ja Oltsile teema algatuse eest!
Erki
Admin

Postituste arv : 213

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Oliver on Esm Dets 13, 2010 8:17 pm

Me ei unusta ka teid, meie tiim Sick Elite paneb välja "erilise" kingituse kõige heldemale annetajale. Auhinnaks on Kroomitud turbo, väga ilus ja dekoratiivne. Turbo on Garrett T2 seeriast, ning on ainult ilu ese mitte kasutada mootoris.
Happy bidding. saladus katte all mainin, et kes tahab omada seda dekoratiivset eset, siis peab rohkem annetama kui 100.- mis on hetkel suurim annetatud summa. pole just palju ilusa ja omapärase jõulukingi jaoks. säilivus aeg on kogu elu.
Oliver

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Erki on Püh Dets 26, 2010 1:03 pm

Tuletan meelde, et toetuste kogumine pole veel lõppenud. Konkurss toimub kuni uue aastani. VÄike inspireeriv pildike ka auhinnast.
Erki
Admin

Postituste arv : 213

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Oliver on Esm Dets 27, 2010 1:03 pm

Mõtlesin et avaldan täpsemad finantsilised seisud Sick Elite Drift Teami kohta.
Täname väga kõiki kes annetasid.
Tuleb ka ennast tänada selle mõtte eest.
Kogusime ning säästsime ka meie ehk mina ja Erki raha.

Hetke raha seisud 27.12.10

Annetatud: 150.-
Oliver: 340
Erki: 300
----------------
Kokku: 790.-
----------------

Raha saab annetada kuni aasta lõpuni, mil anname välja eripreemia. Kuid mitte keegi ei keela annetada ka peale uut aastat, toetus kulub alati ära.

HEAD UUT AASTAT KÕIGILE Very Happy soovib Sick Elite
Oliver

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Oliver on Kolm Jan 19, 2011 5:51 pm

Kuna huvi selle jõulu toetuse vastu on kadunud, siis lõpetan ära teema ja teen teatavaks kes võitis turbo. Chrome Turbo läheb Tartuse Heiki Saal kätte, kes tegi meie tiimile kõige heldema toetuse. Tänud kõigile veel kord abi eest. Eks suvel testi ja racing päevadel kohtume ja näitame uusi uuendusi ja tehnilisi saavutusi.
Oliver

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Postitamine by Sponsored content

Sponsored content

Tagasi üles Go down

Tagasi üles